Отримання страхового поліса – одна з головних умов для оформлення візи до країн Шенгенської зони. Правило встановив Європейський парламент у 2009 році. Воно діє по цей час. При виїзді до інших держав необхідність страхування рекомендується уточнити у туроператорів або в консульстві країни, до якої планується поїздка. Головна мета страхового медичного поліса – безпека мандрівника.
Отримання страховки в іншій державі коштує значно більше за послуги в Україні. В непередбачуваній складній ситуації, що призводить до погіршення стану здоров’я, документ оберігає власника від зайвих витрат. Страхова компанія відшкодовує всі витрачені кошти на лікування. Фінансова підтримка – шлях до безтурботної подорожі. На сайті agent.insurs.online пропонується підібрати страхову фірму, яка швидко та вигідно оформить поліс для візи.
Особливості страхового поліса
Поліс на візу – це договір медичного страхування, що діє в межах часу перебування мандрівника за кордоном. Страховий договір працює в декількох країнах Шенгенської зони. Завчасно укладений документ – повноцінне користування невідкладною медичною допомогою та можливістю госпіталізації в чужій державі при виникненні страхового випадку.
Згідно з правилами, при плануванні виїзду за кордон, потрібно оформити спеціальну страховку. Норми перебування мандрівників кожна держава встановлює в індивідуальному порядку.
Перебування в країнах Шенгенської зони з діючими єдиними вимогами до страхового поліса до візи характеризуються такими факторами:
- мінімальний розмір покриття страховки – 30.000 EUR;
- терміном захисту – на два тижні довше за час перебування.
Покриття збитків у країнах Євросоюзу та Шенгенської зони відрізняється.
Як оформляється страховка для візи?
Оформлення страхового поліса для візи відбувається поетапно.
- Визначаються умови подорожі. Страховий договір підбирається під певну мету перебування. Його можна оформити на будь-який час.
- Вибирається страховка. Її вартість залежить від вказаних в документі страхових випадків, терміну перебування за кордоном, франшизи та суми покриття.
- Заповнюється договір в офісі компанії або онлайн. У фізичному відділенні видається поліс, що завірений печаткою та підписом. Електронна версія надсилається на e-mail, який страхувальник вказав в анкеті на сайті.
- Сплачується внесок.
Процедура відкриття страховки для візи – єдина для всіх країн. Поліс оформляється шляхом подачі двох паспортів: українського та закордонного.
Страхова компанія відповідає за страхувальника протягом його перебування закордоном. При придбанні документа з найменшим лімітом компенсуються тільки витрати на лікування травм, що були отримані в побутових обставинах. Коли у застрахованої особи тілесні ушкодження з’явилися при занятті спортом або на роботі, страхова компанія не компенсує гроші на лікування.
Спеціалісти рекомендують купувати поліс для виїзду за кордон по візі, що покриває реальні ризики.
Джерело: https://agent.insurs.online